Garantija prekėms

Visoms prekėms taikoma 24 mėnesių garantija.

Prekių grąžinimas

Jeigu nusprendėte, jog prekė, kurią įsigijote yra Jums netinka ar nepatinka – turite teisę ją grąžinti. Apie tokį sprendimą per 14 dienų Jūs turite informuoti EMKO darbuotojus el. paštu info@emko.lt arba telefonu +370 65502092. Jums suteiksime visą reikalingą informaciją prekės grąžinimui įvykdyti.

Prekių grąžinimą iš kliento oganizuoja EMKO, o kokybiškų, bet nepatikusių gaminių grąžinimo kaštus apmoka klientas. Pinigai už grąžintas prekes pervedami į pirkėjo sąskaitą per 15 dienų nuo jų gavimo.

Svarbu! Grąžinti galima tik kokybiškas, nenaudotas, nepraradusias prekinės išvaizdos prekes. Nustačius, kad grąžinta prekė buvo pažeista, klientas įsipareigoja atlyginti su tuo susijusius nuostolius, o pinigai klientui nėra grąžinami.

Remiantis įstatymų numatyta tvarka (Ūkio ministro 2001-06-29 įsakymu Nr. 217 patvirtintos Daiktų grąžinimo ir keitimo taisyklės (žin., 2001, Nr. 58-2105), negrąžinamos ir nekeičiamos (kokybiškos ir nebrokuotos) šios interjero dekoravimo prekės:

  • kiliminė danga
  • baldai
  • šviestuvai

EMKO garantuoja prekių kokybę

Jeigu pastebėjote, jog gauta prekė yra brokuota, turi gamybinių pažeidimų ar galimai sugadinta transportavimo metu, nedelsdami kreipkitės el. paštu info@emko.lt arba telefonu +370 65502092. Mūsų daruotojas suteiks visą informaciją dėl prekės pakeitimo. Nekokybiškų ir brokuotų prekių pakeitimą organizuoja ir transportavimo kaštus apmoka EMKO.